| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já své děti nerozmazluju - možná je to špatně :) Ale já si celkově přijdu jako špatná matka, určitě jsou lepší, než já. Častokrát řeším banality namísto opravdových problémů.
Vodu nenechávám téct při čištění zubů, to mi hrozně vadí, taková škoda pitné vody, ale nepřijde mi škoda napustit si vanu nebo se dlouze sprchovat, tak to vím, že je hoodně špatně..
Nejsem schopná se objednat k zubaři, určitě mám kaz, ale mám takový strach že se prostě neobjednám..
Jinak jsem vyloženě špatný zahradník, přežijí mi jen opravdu odolné kusy..
Někdy se vyloženě špatně chovám, jsem dost přímá, pro někoho možná až příliš.. Moje zlozvyky považuju za celkem snesitelné, zlozvyky ostatních nesnáším :) Taky myslím častokrát hlavně na sebe, až pak na ostatní, ale zatím mi to prochází, takže dobrý :) Koukám, že jsem se vykreslila dost hrozně ~2~ Je pravda, že když jsem MM minule říkala, že mne vlastně vyhrál, tak se moc netvářil ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.