| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku,

malé podnikání?

Myslím, že je "malé" pouze v tom, že z něho v malém těží hodně malých soukromníků (a ve velkém zakladatelé té sítě, kterým ti účastníci odvádějí nějaké poplatky), jinak je to obrovský celosvětový fenomén s obrovským dopadem na spoustu odvětví.

A to, že může příliš snadno cestovat příliš mnoho lidí, není jen pozitivní věc, je prostě fakt, a nic na tom nemění skutečnost, jestli je člověk sám taky cestovatel nebo ne.

Pro mě jako jednotlivce je samozřejmě velmi pozitivní, že se hned zítra můžu sebrat a zajet se podívat, kam mě napadne, a když si budu chtít zaletět na víkend do Benátek, že je to pro mě cenově dostupné.

Ale když se v těch Benátkách budu prodírat davy turistů tak, že nebudu mít prostor na užívání si nějaké atmosféry, když se Benátčani musej bát, že se jim pod náporem turistů z celýho světa, co si to můžou dovolit, celý Benátky potopěj, že mě ohrozí nízkonákladová letecká společnost, co poletí přes celou Evropu na jeden motor, tak už se to tak pozitivně nejeví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.