| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žženo,
jenže v našem systému ji opouštějí, obrazně řečeno, kvůli čistšímu ubrusu v jídelně a jednomu knedlíku ke guláši navíc. Což je absurdní. Víceletá gymnázia jsou ve většině případů jen výběrové základky, se stejnou frontální výukou, se stejným nebo velmi podobným dělením předmětů, jediný rozdíl je, že ve třídě na víceletém gymnáziu nejsou mentálně retardované inkludované děti ani děti z blbých poměrů nebo intelektově slabší, které mají na základce problémy s učivem. A dětem na základce nikdo nijak nebrání, aby se učily "rychleji" nebo "víc do hloubky".
Fakt si pamatuju, jak jsem si kdysi, když byl syn malej myslela - na základě toho, co jsem (především zde) četla - že jsou víceleté gymply školy reflektující realitu nového tisíciletí, že to není stejné Rakousko-Uhersko jako základní školy, a když jsem pak zjistila, že ne, byla jsem dost překvapená. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.