| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blanko - asi tak:
Na první dceru jsme čekali s partnerem (poději manželem) 6 let. Netlačili jsme na to, protože jsme dokončovali oba školu a začali teprve pracovat. Pak jsme se ale brali proto, že jsme usoudili, že nemůžeme miminko mít a tak že budeme asi žádat o adopci, tudíž budel lepší být manželi.

V té době jsem pracovala v Praze ve školní družině (a s tou jsem jela na 3 týdny na školu v přírodě) a tak se stalo, že jsme s mužem byli spolu jen jeden víkend a to zhruba 20. až 22. den cyklu. No a byla z toho dcera...

Pak jsme 3 roky druhé dítě nechtěli, ale po 4 letech ano a zase to 4 roky nešlo. Na klinice asistované reprodukce mi doktor řekl, že mi prostě neuzrávají vajíčka a tak že nemohu NIKDY sama otěhotnět. Na sdělení, že mám doma skoro osmiletou dceru mi řekl, že to je tedy přírodní anomálie...

Po dvou cyklech IVF jsem počala svou druhou dceru - ta je tedy zázrak vědy a techniky.

Po jejím narození jsem se doktora ptala, zda se nám podobná přírodní anomálie může zopakovat a on mi řekl, že to se nikdy neví. Tak jsem začala brát antikoncepci, protože jsme další dítě hned nechtěli.

Po 2,5 letech od narození mladší dcery jsem otěhodněla potřetí - přes moji neplodnost a přes braní Diane 35. Bohužel toto těhotenství nedopadlo dobře, ale od té doby, když slyším dotaz, zda lze v nějaké situaci otěhotnět, vždy říkám ANO. Pokud jsi měla styk, tak ANO!
Vzhledem k tomu, že si to přejete, tak moc držím palce! ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.