| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko, koleno mi bolí z podobného úrazu, jako jsi měla ty, ne tedy stejným způsobem, ale se stejným výsledkem, to je nezávislá věc. Ale tam jsem opatrná a tejp mi hodně pomáhá. Stoprocentní to nikdy nebude, třeba si už nikdy nekleknu, ale snažím se běhat, co nejvíc správně. Ono taky bolí až po delším běhu, takže bohužel nemůžu běhat tak, jak bych chtěla, většinou běhám 5 km, to je mi fajn a vše je snesitelné, pak už to z důvodu různých bolestí není úplně ono. Ale jestli se někdy zbavím bolesti těch plantárních fascií, tak to třeba ještě natáhnu.
Manžel s dcerou byli na kurzu chi runningu, tak mi taky radí, co a jak, ale ani jeden z nich momentálně sám neběhá, což mě hrozně mrzí, že nemám parťáky. Dnes mi slíbil syn, že se mnou půjde, ale jsme nekompatibilní kvůli tempu, za chvíli mi uteče. S dcerou jsme si při běhu povídaly, to bylo fajn, ale je po úraze, tak běhat nemůže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.