| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku,

co se tak trochu uklidnit a přečíst si, co jsem DOOPRAVDY napsala? ~;)

Už mě nebaví furt vyvracet nějaký fantasmagorie tvýho uraženýho ega, a tady v tomhle příspěvku je těch ujetin (který jsem nenapsala ani si je nemyslím) tolik, že by to dalo šílenou práci a každýho by to otrávilo.

Ale jen náznakem:

- to, že chceš dobře vyjít se šéfem, nepovažuju za nic špatnýho, už jsem ti to i několikrát VÝSLOVNĚ napsala a nechápu, proč si jakoukoli zmínku o tom vykládáš jako že ti někdo vyčítá, že chceš šéfovi lézt kamsi a startuješ na to na první dobrou.

- tudíž i ten nesmysl s tím "hned jdi do prdele" se ve světle toho jeví jako... totální nesmysl, (když ti opakovaně píšu, že snahu vyjít v této míře za žádné vlezdopr.. NEPOVAŽUJI, tak fakt si myslíš, že je adekvátní reagovat tak, jako bych ti psala pravej opak)

- jestli to s tím introvertem měla být narážka na mě, tak kde jsi vzala, že jsem introvert? Nenapsala jsem o tom ani písmenko, tohle členění nepoužívám moc ráda a mezi námi se za něj nepovažuju.

Jestli chceš někomu "dávat po hubě", tak dej pozor, aby to nebylo, jako když se pes honí za vlastním ocasem (ve tvém případě nadávat lidem za SVÉ VLASTNÍ výmysly a smyšlenky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.