| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zazila jsem dvougeneracni spolecne bydleni jako dite a fungovalo to dobre.
Bydleli jsme v jednom dome a kazda rodina mela svuj byt.
Deda me vodil a vyzvedaval ze skolky, kdyz jsme jeli na dovolenou s rodici tak se deda s babickou starali o zahradu a zvirectvo. Kdyz jsem prisla ze skoly, tak jsem se nejprve stavela u babicky a dedy dostala svacu a pak jsem sla k nam. Byl to fajn pocit,ze je porad nekdo doma i kdyz rodice byli v praci. Kdyz deda umrel a babicka zustala sama a nemohla moc chodit,tak jsme ji obstaravali nakupy a vozili ji treba k doktoru nebo kam potrebovala. Obcas asi nejake problemy nastaly ale jako dite si moc nepamatuji nejaky nesoulad nebo hadky apod.Druhe prarodice jsme navstevovali kazdou druhou sobotu pravidelne a travila jsem u nich prazdniny na chate.
Moje deti tohle vubec neznaji. Moje maminka zemrela kdyz me dceri bylo pul roku. Tata ma vnoucata rad ale hlidaci deda by nebyl. Zijeme na druhe strane zemekoule. Nazivo se vidime malo. Spis telefonujeme a skypujeme. Tchani bydli ve stejnem meste. Vidim je celkem casto, vetsinou pri ruznych rodinnych prilezitostech. Ale takove vztahy jako jsem mela ja s prarodici tam bohuzel nejsou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.