| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem při přijetí dětí do školky neměla představu jak budou chodit. Nic jsem neplánovala, ve třech letech mi nikdy žádné dítě do školky nevzali a co bude dál jsem řešila akuálně.

Ale od rodičů v okolí jsem věděla, že děti při převisu který tu je na půldenní docházku nevezmou. Takže jsem je hlásila na celodenní, pak si je vyzvedávala poo.

O výslechy se pokoušely vždy a všude, dokonce prý neoficiálně měli přednost pracující rodiče. Dodnes netuším, podle jakého klíče poznali pracujícího rodiče. Já jsem OSVČ a při malých dětech jsem pracovala většinově z domova. Když mi je nevzali do školky protože jsem asi byla nepracující tak jsem pracovala po nocích. Potom jsem přestala zvládat fyzicky, takže jsem celý výdělek dávala za všechny tři děti na tři dopoledne v týdnu do miniškolky a čekala, až je někdo někdy přijme. Po roce čekání je přijala jediná školka z osmi zápisů které jsem byli nuceni absolvovat~l~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.