| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no už je to dlouho tak fakt si nepamatuju jistě.
zkus tady: buď je to ten primář, no anebo ne. Pokud ne tak stejně nevím kde by dal hledat, ale na důchod ještě nevypadal, tak třeba je to on.
https://www.fnbrno.cz/klinika-detske-chirurgie-ortopedie-a-traumatologie/k1454

zkusím se příští týden zeptat pediatra zda si nepamatuje jméno a koho mi říkal v té Praze

no ale asi upozorním, zázraky asi nečekej, podle mně ti možná na stejný problém poradí to stejné co nám.
řekl mi že je to psychický, a mám dávat klystýry a jít k psychologovi.
byla jsem původně hodně naštvaná a zklamaná, čekala jsem nějaký víc "odborný" řešení,
ale jak už jsem psala, udělala jsem to, a zpětně viděno, měl pravdu a pomohlo to.

Ještě mně napadá jedna věc - já to vyšetření volala mámě, byla jsem z toho rozhozená, tak mi říká .. tak to prostě zkus a uvidíš. A než jsme přijeli z Brna vymyslela a vyrobila takové fajn udělátko na šetrnou aplikaci po domácku, ona je taková reálně praktická.
Chci tím i říct že je hodně potřeba mít někoho blízkého s kým to člověk může probrat ta řešení, kdo podrží a podpoří. Kdo řekne pokračujeme dál, když člověk je na pochybách jak se rozhodnout, zda se rozhodl že ta zvolena cesta je ok, co dál a tak.
Ať už totiž zvolíš cokoliv, bude to zřejmě trvat dlouho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.