| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konzervo,
zdravý životní styl neprovozuju, cvičit jsem chodila naposled někdy v pubertě a ani tehdy jsem tomu moc nedala, je mi 45 a fakt nemám pocit, že churavím nebo ztrácím energii. Mojí matce je 69, nechodí cvičit, také nežije nijak extra zdravě a občas sice řekne, že už ji nebaví jezdit pracovat a že na to nemá tolik energie, ale nebere v tomto věku žádný léky, má všechny zuby a na výletě nalítá 15 km za den bez stěžování a kňourání. U doktora teď byla asi po 15 letech. Synově babičce je 82 let, samozřejmě má potíže úměrné věku, ale je pořád aktivní a u obvoďáka nebyla přes deset let. Ta tedy zrovna jediná pravidelně cvičí. A takhle bych mohla pokračovat nejmíň tak na deset stran. Lidi, kteří od 40 chřadnou a citelně ztrácejí síly neznám žádný, po 60 ano, je jich ovšem menšina.
Mmch., většina lidí v mém okolí nesportuje. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.