| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já měla smlouvu na dobu určitou, jako zástup za mateřskou. Takže perspektiva další práce docela nejistá (a protože jsem i před r. 1989 už byla i nezaměstnaná), tak jsem si pak našla práci mimo školství, na dobu neurčitou. Já chtěla pracovat aspoň s dětmi normálními, mne fakt nebralo, že jsme Lojzíčka 2 roky učili rozeznat M od A a 1 od 2 a on to po dvou letech procvičování měl totálně na háku. Jenže to byly děti na hranici vzdělavatelnosti, ony nemohly za to, že jim Pámbu nenadělil. Akorát mně to dost psychicky deptalo. Já si říkala, že kdyby mělo 10 inteigentních dětí učitele, tak snad udělaly základku za 6 let a mohly o to dřív a o to víc studovat dál. Vždyť my ty chytré potřebujeme, přece nebudeme montovna, my přece potřebujeme i výzkum a vývoj, a taky doktory a inženýry. Jenže vysvětlíš tohle těm, co prosadili zpackanou inkluzi? Co radši sníží laťku u maturit, jen aby prošloco nejvíc studentů? Vždyť to je cesta někam do amazonského pralesa, ne do vzdělanostní společnosti a k Průmyslu 4.0.
Tak jsem nakonec ze školství odešla. Děti mi nevadily, ale boj se systémem byl vyčerpávající. Tak jsem se holt vyřádila doma na vlastních dětech. A teď mne, doufám, čeká pokračování na vnoučatech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.