| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

byla jsem pozvána na pohovor prodejce v okay...jednalo se o pračky a ledničky, vedoucí mi řekl,že mi s tím,samozřejmě pomůžou kolegové a jinak že se mu moc libím a že jsem sympatická a že by mě vzal za 5 dní hovor...líbila jste se mi ,ale chci mít chlapa a proč chlapa? no přece jenom kvůli té fyzické zátěži... teda nechápu proč mě na pohovor vůbec zval, inzerátu bylo napsáno hledáme prodejce/prodejkyni

další inzerát skladník/skladnice..napíšu tam a za chvili email..litujeme ,ale tato pozice není vhodná pro ženy.. emailu psáno něco o zákoníku práce,ženy mohou zvedat max 15 kg a bla bla...,pak teda nechápu proč mají napsáno v inzerátu skladnice

firma zabývající se tříděním odpadu, litujeme ale tato pozice není vhodná pro ženy, důvod neuveden

dnes jsem se byla podívat ve firmě ,kde vyrábí nábytek,některé pozice jsou rozděleny vyloženě na mužské a ženské a není to jen dle toho,že muži jsou fyzicky výkonější,mistr podotkl jen ,že na jednom pracovišti pracuje tolik žen,protože práce potřebuje cit a ženy jsou citlivejší na detail apd no tak nevím ,co by na to řekli feministky~t~

je z toho něco už diskriminace? nebo je to v pořádku? nebo feministky a karieristky by se zbouřily?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.