| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to říkám pořád, že autismus je z části zaviněný tím, že organizované dítě se narodí nerozhodným a příliš citlivým rodičům. Váhavost z těch diskusí úplně čiší. Prostě autistovi svobodomyslná výchova nerozhodných rodičů dělá špatně, má z toho hrůzu. Potřebuje tvrdý režim. Poslouchat na povel. Autisté jsou logicky myslící, plánovití, jinými slovy zlí. Takovou samou výchovu potřebují pro zdárný rozvoj.

Co máte z informace že DMG zabírá 80% děcek? Jak můžete vědět, že tomu vašemu nezabere lépe něco jiného? Všechny děti s autismem mají zpomalenou syntézu bílkovin. I když je to nižší aktivitou enzymů vyrábějích dárce metylové skupiny, tak máte více možností to ovlivnit.
Vitamímn B12, vitamín B6, B11, kyselina listová, DMG, TMG, s. adenosyl methionin. Musíte si sami vyzkoušet kombinaci těch nejúčinnější. Žádná cizí mamina vám neporadí, co vašemu dítěti udělá nejlíp. ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.