| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, z toho si nic nedělej. Já jsem bývalý pedagog, dneska OSVČ. Jak já Vám závidím! Protože jako OSVČ jedu bez dovolené, co bych dala za jen placený měsíc, kdy bych si mohla bez starostí vyčistit hlavu! Případnou nemocenskou bych dostala tak mizernou, že musím mít rezervu, kdyby náhodou něco (a že běžně přecházím chřipky a běžné nevolnosti, protože si marodění nemůžu dovolit, už jsem nemarodila aspoň 10 let, o tom už nemluvím vůbec. A to vlastně pracuju doma v kuchyni na kompu, nejsem řemeslník, co si musí sám shánět zakázky). Nikdo to taky nevidí. Ale hlavně že jsme paraziti a rejžujeme milióny. Nikdo si ale nedojde pro živnosťák, aby taky teda rejžoval ty milióny a koupal se v šampáňu.
Školství i zdravotnictví se řítí do těžké perdele a nikdo to nevidí!
Budiž Vám aspoň malou útěchou, že ve svrabu nejste sami.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.