| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se, že jsem nereagovala.. my byli včera na výletu, pak za kulturou, přečetla jsem Vás z mobilu, ale nerada z něho píšu, navíc mi nejde přihlásit.

Mně nejde o "ošulení" prvních dětí. Jde mi o to, že neošulením bychom mohli uvrhnout do potíží děti společné a ošulením bychom mohli zničit hezké vztahy. O tom, že by to nějak šlo, samozřejmě vím.

Ano, manžel rozdal majetek nabytý před prvním manželstvím, případně děděním od své rodiny.

Taky mohl majetek prodat a zbytek života trávit ne se mnou, ale na výletní lodi popíjet huhu koktejů s tanečnicema u tyče...

Co vlastní jeho první manželka netuším, krom nemovitosti, kterou na ni přepsal, když se rozváděli. Byla také výhradním manželovým majetkem, ale považoval to za fér přístup, což mi přijde v pořádku.

Co se týče placení hypotéky, ano, jsme spoludlužníci, musíme být ze zákona od doby, co jsme si brali hypotéku, neboť jsme manželé a tak to údajně funguje, co mám info od bank, nemáme-li rozděleno SJM, řekněme ale, že naše daňová přiznání neupřou můj tzv. lví podíl na financování, což bude případně k ničemu.

S tím nemám problém. Kdybych ale například chtěla našim dětem naspořit na vyplacení sourozenců, vím, že i můj běžný účet by mohl být jakýmsi předmětem dělení mezi všechny děti.

No ono to vždycky nějak dopadne. Chtěla jsem svým příspěvkem spíše poukázat na to, že nějak neexistuje spravedlivá cesta pro všechny, aby se někdo necítil ošizen, dotčen či znevýhodněn, tak, aby někoho nepoškodila, nebo naopak nerozbila dosud fungující hezké vztahy.
Řekněme, že u Gottů je to problém, ale když máte relativně prd, bývá to problém ještě větší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.