| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takovouhle krizi mám celý život. Občas. A pak mě zase přejde a je to dobrý. A dobrý taky je, se s tím naučit pracovat. Zvážit si plusy a mínusy toho, co mě štve. Zvážit, co chci a co jde změnit. Když to změnit nejde, změnit se sama. Je to šílená dřina, ale mám dojem, že už to umím. Občas pustit negativní pocity, být naštvaná, smutná, podrážděná. Jít někam pryč. Dělat si radost. Těšit se na něco pořád. Brát lidi takové, jací jsou. Pracovat na svém přístupu k nim. Nebrat si osobně nic z toho co dělají nebo říkají. Já mám jenom pár lidí na kterých mi záleží. K ostatním lidem se chovám slušně, mile a korektně. Nezáleží mi na tom, jak se ke mně chovají a proto mě neštvou. Mně se teda povedlo téměř všechno, co jsem chtěla a proto nejsem primárně podrážděná. Ani z toho, co se mi nepovedlo.
Úzkostné a depresivní naladění úplně s inteligenci nesouvisí. Ale inteligence souvisí s tím, jak s tímto založením člověk dokáže pracovat.
Myslím, že je dobré přijmout to, že všechno je vždycky jen a jen na nás. Někdo nebo něco nám může pomoci, ale jaký si to uděláme, takové to budeme mít.
Taky mi pomohlo si uvědomit, že pocity nespokojenosti nebo podráždění, naštvání, jsou mi vlastně hodně nepříjemné. Takže se snažím je mít co nejméně. Jde to. Tvoje rozpoložení a psychické naladění je tvoje. Tak si s ním pracuj a hrej. Jde to. Ale je to tvrdá práce. Když chceš svaly, musíš máknout. Když chceš být šťastná a spokojená, taky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.