| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kruci, 40 mi fakt není, mám to "za pár" do důchodu. A prošla jsem toho fakt dost. Jeden čas jsem třeba koketovala s finančním poradenstvím, než mi došlo, že se nejedná o žádné poradenství, ale bouchání smluv a občas dost neskutečné oblbování klientů, protože se jinak neuživíš. Něco jsem dělala jako vedlejšák, něco jako hobby (ale taky se tím na plný úvazek uživit nedalo). Možná to tak nědky vyznívá, ale já fakt nejsem negativistická, jen se snažím předem eliminovat průsery, které by mohly nastat a které by mi mohly dost zkomplikovat život. A taky nám to moje předvídání v rodině zachránilo dost věcí, jako třeba naše bydlení, pak třeba i bráchovo bydlení, občas taky dost peněz, které jsem pak použila pro svou rodinu a nenacpala je nějakému vychcánkovi. Jestli je chápána jistá opatrnost a nevrhání se do některých rizikovějších věcí s nadšením a po hlavě jako negativismus, tak to pak ano, to jsem negativista a budu jím ráda. Jinak já osobně doufám, že se naši potomci (někdo s láskou říká, že pitomci) budou mít líp. Což se obvykle zove pokrokem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.