| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hello,
vivo mi vydrží různě, obvykle skončím s prochozenou podrážkou (protože je tenká). Nicméně bosoboty nejsou pro každého, nejsou to "boty", jen takové "lepší ponožky". Kyčel a záda mě nebolí ne proto, že by měly nějakou měkkou podrážku nebo pěnové vložky, ale proto, že nic takového nemají, a že v nich musím chodit pořádně, nemůžu hamtat na paty.

Stáňo,
z normálních balerínek bolí nohy, protože balerínky jsou čisté zlo - jak mají pevnější podrážku a trochu podpatek a přitom pořádně nedrží, tak má člověk tendenci zatínat prsty (aby při zvednutí nohy držely) - a když došlápneš na "nohu zaťatou v pěst", tak si samozřejmě tím nárazem poškozuješ všechny ty malé svaly, klouby a šlachy, co máš v chodidle.
Baleríny od vivo jsou bosoboty, nosím je k sukním běžně, nohy mě z nich nebolí. Protože nefungují jako klasické baleríny, ale pořád jako bosoboty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.