| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S těmi jarními a podzimními botami máš pravu, ale že bych je vůbec nenosila, to si nedovedu představit, přeci jen, ráno už je zima. Ale je fakt, že to podzimní období trvá tak měsíc, jarní zrovna tak, takže podzimní/jarní boty mám spoustu let... ~;)

A včera mě diskuze inspirovala k inventuře. Takže

zimní boty 3x - do města/práce, a 2x vycházkové
podzimní/jarní 3x - na podpatku do práce, bílé tenisky a vycházkové
letní sandály 3x - na podpadku k šatům, hezké vycházkové a sportovní
letní sandály s plnou špičkou a patou 2x
letní pantofle 4x - 2x hezčí a 2x gumové na zahradu a k vodě
sportovní boty 2x - venkovní a vnitřní
pracovní boty s plnou špičkou na zahradu: 1x

Běžně používaných bot mám tedy 18 párů

Pak mám ještě boty na slavnostní příležitosti: 1x lodičky a 2x taneční boty

Se vším všudy mám 21 párů bot.

Sama jsem překvapená, kolik jich mám, to jsem ani nečekala. Přitom všechny nosím a potřebuju, snad jen bych mohla mít o jedny letní pantofle míň, ale jinak nevím.

Pak mám

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.