| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A vy delate s manželem vsechno jen spolecne? Ja mam třeba spoustu kamaradu z aktivit, které s manželem nesdilime (napr. nekolika sportu) a fakt mi mi nebylo po chuti, kdyby byly doma nejake reci, ze se s nima namam stykat. Po volejbale nebo kuželkách jdu se spoluhracema na pivo a o nic nejde. Pak se zase odpojim a jdu domu. Není to nic tajnyho, ale taky nic, o cem bych doma referovala.

Nebo mam kamaráda z byvale prace, se kterym se cca 1x tydne scházíme na kave. Tahle nase "aktivita" je starsi nez me manzelstvi a opet o nic, co by mohl mého manžela znepokojovat, nejde. Nikdy jsme spolu nic nemeli a me (a myslim, ze ani jeho) to ani nikdy nenapadlo. Oba jsme v dlouholetých spokojenych vztazích a dokonce si dodnes vykáme(uz 20 let). Jestli to manzel vi, to nevim. Asi jo, nijak se tim netajim, ale taky tom nemluvim, ne proto, ze bych dělala neco podezrelyho, ale proto, ze mi to neprijde dulezite. Jako, ze bych vecer referovala: "Milacku, zítra jdu s dr. S. na kafe." A pristi tyden zase: "Milacku, zítra jdu zas s dr. S. na kafe." Tak to fakt ne. A asi by si manzel myslel, ze jsem se pomatla, kdybych mu tohle rikala. Pokud by vůbec zareagoval, tak by to bylo něco jako: "Jiste, draha, delej si co chces." Nebo něco v tom smyslu. Prave proto, ze nic nejde, je to asi tak stejny, jako kdybych mui rekla, ze jdu s kamarádku ze softbalu do kina.

Tyhle aktivity doma oznamuji jen v pripade, ze by to mohlo nejak narusit nas spolecny program, nebo aby vedel, kde jsem a nebal se, ze se mi něco stalo, ale jinak ne. Když odjede manzel o vikendu sam na chat, tak mi taky nesdeluje, ze si skocil s kamaradama (a kamaradkama) na pivo na tenis a ja jemu nerikam, ze jsem o te volne sobote jela za kamoskou na navstevu. Nejsme spolu srostli a neinformujeme se o kazdem kroku, ale to neznamena, ze si něco tajime nebo delame něco nepristojnyho.

Takze, fakt vždycky nemusi "o něco jit". Ale taky muze, to takhle od klavesnice tezko rozlustime.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.