| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jiste, ze bavime, ale tak obecne, nezahrnuje to vyslech, co a s kym jsme delali kazdou minutu toho vikendu, kdy jsem se nevideli.

Je se zeptam, co budeme delat o vikendu? Kor ted, kdy už me se na chatu jezdit nechce a on tam jezdi rad, tak klidne vyrazi sam. Manzel odpovi - pojedu na chatu. Co ty? Ja: Ještě nevim. Musim odvezt nase, pak se mozna stavim za kamarádkou. A budu se koukat na rugby. A Adam (syn) chce mit na vikend kamaráda na navsteve, tak jim asi budu muset vecer něco uvarit.

To samy v nedeli vecer. Manzel prijede z chaty. Ja se zeptam: Jak bylo. M.: Dobry, svitilo slunicko, na tenise byla oslava, tak jsem zasel a predstav si, ze umřela sousedka. Ale když se nic tak vyjimecnyho nedeje, tak odpovi jen: Dobry. Co by mi asi tak rikal? Ze posekal zahradu? Ze si vecer topil v krbu? Co by se tam asi tak delo? Kdyby tam nahodou sebou mel milenku, tak by mi to stejne nerikal (aspoň doufam).

Ja proste doma o spouste věci nemluvim. Ne proto, ze by to bylo nejak tajny, ale je to tak nezajimavy a nevinny (jdu s kamaradem/kamaradkou na kafe), ze nevidim důvod to nejak zvlast explicitne sdelovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.