| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, naprosto akceptuju a i chápu, že to máš/te jinak než já, ale tak vám to vyhovuje...nebo minimálně tobě.

Já to mám jinak, a zcela volný vztah mi nevyhovuje, pro mě to hraničí ve vztahu možná až s lhostejností k tomu druhému...
Volný vztah mám s kamarády...
přesto si myslím, že já osobně neomezuju, pokud to nepřekročí určitou hranici...o které má ten druhý samozřejmě povědomost.
Je to o těch dvou, jak si to nastaví a jak si soužijí.
Musí to vyhovovat oběma, a já mám ráda určitou transparentnost.
A co se týká "lhostejnosti" a "nezájmu" k druhému, ta se mi opravdu nevyplatila :-)...ne že by byla skutečná, stačila domnělá.

Prostě - pokud se paní v tomto příběhu "Utajená kamarádka" dotklo, že má manžel velmi dobrou dlouholetou kamarádku, o které se doma nikdy nemluvilo a o které nevěděla ani malý ň, pak paní (já) chápu, že jí to vadí minimálně kvůli tomu, že k ní partner není upřímný.

"Sdíleníčko" u kafíčka s druhým pohlavím (nemyslím koníčkové, sportovní atd., pracovní) se dokáže velmi rychle zhoupnout tam, kam to minimálně jeden třeba ani dostat nechtěl. Pro toho zbývající doma zbude pak jen "překvápko"...protože se peče bez něj.

Víš, Monty, a mně se zdá, že prostě příliš urputně hájíš to, jak to máš nastavené ty - "volnost za každou cenu"...nechci se vůbec pouštět do odhadů, proč...ale vždyť je to v pořádku, že to máme každý jinak, když vám to vyhovuje takhle, super, a není potřeba se "děsit" jiných způsobů v soužití.
Ideál je najít si kompatibilního partnera...:-)




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.