| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Záleží na kontextu.... pro Korejce jsem pracovala a bylo to peklo. Klanění nevyžadoval (i když teda jsem jednou byla na koberečku s tím, že se mu špatně pracuje, když ho vítám v práci tím, že řeknu dobrý den - ale pak nebyl schopnej definovat, co teda mám dělat jinak), ale nápady měl hovězí... třeba s tím, že musím dělat záznamy, kdy a proč opouštím svou židli - tak jsem měla vyvěšený nad sebou papír, kam jsem pečlivě zapisovala, jestli jsem šla na malou nebo na velkou a tak... po třech dnech si toho všimnul (nebo mu to někdo donesl) a papír vztekle strhnul a tím to skončilo.
Pak přišel s tím, že budu mít 24/7 pohotovost a musím být na telefonu a schopná do půl hodiny přijet do kanceláře (to byl hysterickej z toho, že v pátek večer nezamknul kancelář a volala mu ochranka a musel přijet zkontrolovat, že se nejednalo o vloupání). Tak jsem mu řekla, že za prvé je to protizákonné a za druhé, že chci dvojnásobný plat za víkendy. Řval jak tur, takže jsem mu doporučila zavolat podnikovému právníkovi. Půl hodiny řval na právníka, ale pak už se k tématu nevrátil. Asi mu i právník potvrdil, že nekonečnou pracovní dobu nemůže vyžadovat.
Veselo s ním bylo... pak v Korei zavřeli ředitele čebolu, a celému vedení sebrali pasy - kromě tohodle magora, který jaksi v Korei nebyl přítomen... značně zkrotnul. I když si asi myslel, že nečtu zprávy nebo co a předstíral, že se nic neděje - akorát jsem musela zrušit jeho služebku do Koree.... tak jsem se ho pak chodila ptát, nakdy to mám přebukovat a tak... se kroutil jak had... ~t~. Vydržela jsem to jen proto, že jsem byla těhotná a věděla jsem, že firma jde do bankrotu... hledat novou práci na pár měsíců mi nepřišlo jako smysluplné řešení...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.