| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zvláštní, mě právě čokoláda nechybí vůbec, spíš mě pronásleduje chuť na pečené sladké věci, karamelovou panna cotu, cookies od McD Café (za jejich existenci by měli někoho zavřít :-)) Chci vydržet, sladké věci teď vážně úplně vynechat a časem se naučit péct s přidáním xylitolu, medu, ale tak, aby to bylo podstatně méně sladké než je v originálních receptech. Po x týdnech abstinence by takový jen lehce slazený perník nebo ořechovou bábovku mohlo tělo přijmout jako dobrou sladkost a po klasických sladkostech nebažit. Teda aspoň v to doufám.
Zatím mě skoro po měsíci stravování bez cukru překvapilo, že mám o něco lepší nehty a nemastí se mi tolik vlasy, uvidíme, kam to ještě povede...Jinak, to co píšete, že nyní jíte, mi přijde nesmírně super, to klobouk dolů, snad podobné změny taky dokážu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.