| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, když už se bavíme o blahobytu a o blbostech, které páchají lidé, kteří se v obecném dostatku všeho nudí, pak ani ty nejsi výjimkou - nic zásadního pro život ti nechybí, ale ráda přezíravě, mírně pohrdavě odpovídáš na témata všeho druhu, která ti připadají blbá, ačkoli tak reaguješ jako někdo, kdo nebyl osloven

~g~~R^

Mám stejný názor. A pokud by o tobě bylo známo, že patříš mezi mladší tady na netu, ještě se jako bonus dozvíš, že jsi hloupá nána, která ví h*vno o životě.

Pohrdavý, přezíravý pohled Libíka na nás (téměř) všechny mě taky dost dráždí, i když má v mnohém pravdu a i na jejím názoru je zrnko pravdy, ale nechápu, proč to nemůže sdělit normálním tónem.

Já sama jsem docela skeptik v tyhle "vědci zjistili, že..." a také ač nejsem žádná pamětnice, tak pamatuju dobu velké obliby ztužených tuků místo másla, protože se tvrdilo, že tuk je největší zlo, co do sebe můžeme dát. Tak se mazaly chleby Perličkami, Ramou apod. a máslo se kupovalo jen velmi málo. Smažilo na oleji místo sádla apod.
Pak zase byl rozruch kolem mléčných výrobků a pití mléka u dospělých.
Ale...
Že se sladkostmi se to nemá přehánět se tvrdilo vždycky, co aspoň vím já. Je tu ale jeden dost velký rozdíl. Že jednak nebylo zase tak moc druhů sladkostí a že nebyly tak moc levné. Všimla jsem si, že i když za 20 let se některé druhy potravin zdražily víc než dvojnásobně, sladkosti stojí +- vícemeně stejně. Tatranky, čokolády, tyčky... Nahrazují dražší suroviny těmi levnými a zdraví škodlivějšími daleko víc než samotný cukr....~:(

Sama jsem taky těžká závislačka na sladkém o bojuju víceméně neuspěšně. Zvládat chutě mi pomáhá, když mám dost pohybu a zeleniny, ale nikdy to není ono a vždycky zase spadnu do toho, že si "musím" nějakou tu sladkost koupit.
Jestli sem někdo napíše nějakou radu k věci, budu ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.