| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na jaře jsem zkusila takovou modifikovanou lowcarb dietu, protože úplně nízkosacharidovou nemám šanci vydržet. Takže jsem omezila přílohy, jednu dobu jsem jedla Večerní chlebík s nízkým obsahem sacharidů, ale moc to nejde, protože mi to nechutná, sladkosti jsem omezila jen na kousek hořké čokolády, čaj sladím jen homeopatickým množstvím medu, do kafe dávám trošku kokosového cukru (má nižší glykemický index). Na svačiny si místo pečiva dávám zeleninový salát. Na jaře to šlo dobře, zhubla jsem asi 3kg. Ale teĎ na podzim jsem co se týče pečiva celkem polevila, protože nějak nemám prostor vymýšlet, co nízkosacharidovýho sníst, když chystám jídlo i dětem. Tak si dávám jeden celozrnný rohlík (menší zlo ~:-D ). Nejhorší jsou pro mě návraty z práce, kdy jsem unavená a fakt mám hlad. To se pak snadno člověk odbyde hořkou čokoládou, ale bohužel už sním i víc jak 1 čtvereček ~d~ V poslední době jsem najela na svačinky z tvarohu, plnotučného, který zasypu trochou xylitolu. Chutná to dobře a sacharidy jsou v tom jen v podobě laktózy. Váha se drží, ale už bohužel dál nehubnu, protože mám občas dny, kdy tzv. prasím ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.