| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jen tak na okraj... S manželem už přes 20 let vedeme kurzy pro práci s dětmi v církvích. Opakovaně jsme na něm měli učitelky nebo studenty peďáku, kteří byl těmi nejvděčnějšími účastníky a každou chvíli něco komentovali slovy "proč nás tohle nenaučili na peďáku?!". Podotýkám, že ani já, ani manžel nemáme pedagogické vzdělání. Upřímně mi to připadá otřesné, pokud i takový kurz dá učitelům v praktickém ohledu víc, než pedagogická fakulta.

Také jsem před pár lety absolvovala kurz metod kritického myšlení. Byli tam především učitelé ze základek, pak občas někdo ze střední a dva jsme byli z VŠ. Všechno to byli nadšení pedagogové, co si zaplatili roční kurz, aby byli lepšími učiteli, a shodovali se na tom, že tohle by se mělo učit na peďáku a že vše, co umí, se naučili na obdobných kurzech.

Občas si říkám, k čemu že ty peďáky vlastně jsou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.