| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stáňo, jenže občas jsem tak utahaná, že vím, že bych z dokumentu nebo nějakého kvalitního filmu nic neměla... Vím, jak je to těžké, večer je fakt člověk už utahaný a nic se mu nechce.

To pak pustím Modrý kód nebo spíš zapnu rádio.

Majdo, jsi sama, nemáš se komu vybrečet na rameno, postěžovat si.. co aspoň občas na kafe s nějakou kamarádkou? Hodina jednou za měsíc.

Moje mladší dítě je taky desetileté, už ho klidně nechám nějakou dobu samotné doma, já jsem na mobilu.

A jinak, ve svých 40+ jsem se naučila plést ponožky, pletu šály, povlaky na polštáře, chci zkusit rukavice... A trochu zkouším šít na stroji. Jinak hodně čtu - pustím se vždycky do nějaké řady a čtu tak dlouho, dokud ji nedočtu. Teď zrovna čtu od Vondrušky detektivky, je jich asi 30, mám dlouho co dělat.
V tuto dobu bych nejraději vlezla do postele s dobrým čajem a hezkou knížkou.

Co zkusit nějaké bylinky nebo doplňky stravy? Poptej se v lékárně.

A jak spíš? Možná bych začala spánkem a pravidelnými procházkami venku - klidně jen půl hodinky, ale prostě vyčistit hlavu. Nebo nějaké relaxační cvičení.

Pokud to nezabere, tak lékaře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.