| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To "nasucho" myslíte jakože dáte do toustovače chleba, pravý? nebo toustový? to už pak není topinka, jakou jsem myslela původně, ale taky dělám, máme rádi s máslem a marmeládou, meruňkovou.

V hospodách většinou dělají s jakousi lečovou směsí posypané strouhaným sýrem nebo restovanou játrou a taky sýr nahoru.

Tatarák jsem v životě nevzala do , to se bojím, bojím :) Ale dobrý, v tom jsem divná, ani víno nevypiju, bo to kysne s bakteriemi, hnije to a plesniví, prostě ekl, é. (a další alkohol taky)
Jo nedávno jsem četla knížku o puberťačce s OCD, jo myla si ruce jak blázen atd, ale ona měla v hlavě, že její tělo není její, ale těch bakterií a parazitů, co v sobě máme, byla tím posedlá, došla tak daleko, že pila desinfekci.. Bylo to drsné, takový jiný problém než se běžně myslí (s tou čistotou nebo spáry v dlažbě).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.