| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Majdo, píšeš, že samota ti dělá dobře...to podle mě ale nemusí být špatně, záleží co děláš za práci, v jakém se pohybuješ prostředí...já třeba pracuju v obchodě, takže jsem pořád v kontaktu s lidmi a nutně potřebuju být pravidelně doma úplně sama...pracuju na dlouhý a krátký týden, takže některé dny jsem v práci až do večera a některé mám úplně volné, takže až do té doby, než se syn vrátí ze školy, jsem doma úplně sama...je to pro mě fakt balzám, i když třeba jen dělám něco doma, tak už jen to, že tam nikdo není, nikdo na mě nemluví, nic nechce, na nic se neptá, můžu si dělat co a v jakém pořadí chci, aniž bychom se navzájem s někým pletli do cesty... Když jsem dočasně pracovala v normální pracovní době, každý den od do a víkendy volné, tak jsem vlastně nebyla doma sama vůbec nikdy a hodně citelně mi to tedy chybělo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.