| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to samozřejmě nesmyslně přestřeleno, ale bohužel další ukázka dnešního rozdělení společnosti v mnoha tématech, které sociální sítě prohlubují. Z původní správné myšlenky, že ženy mají dostávat stejné platy za stejnou práci a že mají dostávat stejné příležitosti se u části lidí stal boj proti mužům jako takový, vláčení muže přes média za nevhodnou poznámku pronesenou před 20 lety, nebo obvinění, která ničí kariéry, přestože nebyla prokázána.

Nebo urážlivé, ale nyní společensky akceptovatelné reklamy, jako má Gilette, ve které naznačuje, že muži jsou ze své mužské podstaty násilníci a agresoři. Některým ženám, i mě osobně, to myšlenkové pojetí vadí, mám skvělého otce, manžela a syna, a takovéto generalizace vůči mužům nepovažuji za správné. Stejně tak je nesmyslná všeobecná omluva mužům v uváděném videu, protože to je stejně hloupá generalizace jako odsuzování. Video na mně působí tak, že ty ženy vnímají nějaký tlak, který je jim nepříjemný a tak zatlačí opačným směrem, oba ty tlaky jdou proti sobě vší silou a jsou přehnané.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.