| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolíku, nepletu, schválně jsem si to hledala. Píšu, že pokud učitel složil rigorózní zkoušku, dostal PaedDr. Protože to blbě vypadalo a těch lidí bylo docela málo, tak se to zase sloučilo dohromady a dneska pokud udělá riga, dostane PhDr.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Akademický_titul#Po_roce_1990
https://cs.wikipedia.org/wiki/Doktor_pedagogiky

Jinak jsem člověk víc než renesanční ~:-D~:-D To ještě nevíš, že jsem pracovala i jako ekonom, personalista, uklízečka, skladník v expedici potravin, přivydělávala si jako finanční poradce (díky tomu mám velmi slušný přehled o finančních produktech, hlavně úvěrech a hypotékách, což bylo moje hobby), dělala jsem i průvodce cestovního ruchu, kontrolora supermarketů (což taky nebyla špatná brigáda. Ztroskotalo to na tom, že nechtěli platit cesťáky, ale přece nepojedu 100 km tam a zase zpátky za svoje, tak ráda je zase nemám. To jsem měla revír od Aše po Žďár nad Sázavou a od Kralup nad Vltavou po Kaplici, za měsíc až 15 supermarketů), kontrolora bank (tam jsem byla jeden z mála, koho neodhalili. Za odhalení kontrolora měli pracovníci vypsané odměny. Akorát je nenapadlo, že kontrolora může dělat i člověk pokročilejšího věku, který ze sebe dovede udělat debila), tazatele výzkumů veřejného mínění (to dělám dodneška), psala jsem do novin i do odborného tisku, mám na kontě pár knížek... Když na to tak koukám, jsem docela šílenec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.