| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nepřeháníš to? To že je pes na zahradě hned znamená, že je u boudy na řetězu? To že mám koně celý den ve výběhu znamená, že se o ně nestarám? Řada zvířat je schopná venku být a bez problémů si na to zvyknou a neznamená to, že trpí. Morčata jsou původně venkovní zvířata a já se ptala na zkušenosti. Nikdo mě tady kromě toho, že se to řadě nelíbí zatím žádným věcným argumentem nepřesvědčil, že se morčata venku chovat nesmí a proč hlavně. Ano beru argumenty, že si je holky asi tolik nepomazlí jako kdyby je měly v pokoji, ale odmítám diskusi na téma "nějaká trapička chce zvíře mučit pobytem venku".
Už jsem psala, že jsem holka ze vsi, v životě jsme neměli zvíře doma, přesto jsme měli psy, kočky, morčata a k tomu hromadu domácích zvířat. Ta mazlíčkovská jsme jako děti měly moc rády, starali se o ně, věnovali se jim, jen prostě ne v pokojíčku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.