| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vzhled mých dětí mne vůbec nemrzí. Vzhledově nijak zásadně nevybočují ani jedním směrem. Připadá mi, že ani nedokáži objektivně posoudit jak vlastně vypadají. Znám je od malička, tak na ně mám nějaký divně subjektivně - mateřský pohled. Jsou to prostě mé děti.
Mě trochu mrzí jen sebeprezentace jednoho "dítěte" na Facebooku. Ale je to jeho cesta. Pak mě trochu mrzí dírka po piercingu na rtu jednoho dítěte. Taky, že to začal přehánět s tetováním (dle mého soudu) - ale opět jeho cesta. Pak mě mrzí, že jedno dítě pořád jen pracuje a nemá čas na osobní život. A úplně nejvíc mě mrzí, že jedno dítě není momentálně šťastné. Spíš je nešťastné. To mě mrzí fakt hodně.

Krása je neskutečně relativní. Nikdo se nezdá krásný všem. Já když vidím různé nejkrásnější muže a ženy planety a vesmíru, tak mi často vůbec krásní nepřijdou. Znám i objektivně krásné ženy, které jsou protivné, mají smůlu na partnery a tak vůbec v životě...A když někdy vidím, jaké "zrůdy" (odpusťte mi ten úmyslně přehnaný výraz) se vzájemně našly a vedou šťastný a spokojený život, tak si říkám, co je po kráse ~d~ Nejdůležitější je, jak se člověk naučí vycházet sám se sebou a s ostatními lidmi. Jak na ně dokáže působit. Pak bude téměř všem připadat krásný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.