| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"my jsme byli vychovávaní jinak, spíš ke skromnosti, abychom si "o sobě moc nemysleli".
To, jak přistupuji ke svým dětem, se také zpočátku nelíbilo mým rodičům, obávali se, že je vedu k nezdravé namyšlenosti"

jj u nás to je stejné... já až ve velmi pozdním věku zjistila, jak hezky o nás rodiče mluví před jinými lidmi, jak je na nás táta pyšný, jak říká, že jsme krásné... doma jsem to nikdy neslyšela, jen komentáře o velkých uších, divných zubech, blbém čumění, o nejkrásnější holce z ošklivince, o nevalném intelektu - to abychom nebyly namyšlené ~t~ moje sebevědomí je hluboko pod bodem mrazu, ale zase jsem se to naučila skrývat a navenek působím velmi sebejistě ~;)
u vnoučat už mí drazí rodiče takové obavy nemají, ty jsou krásné, báječné a úžasné - na rozdíl od nás to ale slýchají neustále i doma :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.