| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no já zase nejsem ten typ, co by se mlátil do hrudníku nebo skandoval "jsi Čech, tak si toho važ atd.."

takže asi tak, jak píšeš

Když je člověk v pohodě se svou zemí, má ji rád (ale to samozřejmě nevylučuje, že by na ní neviděl žádné chybičky, když tam jsou, ani že by se mu nemohlo hodně líbit i v jiných zemích)

Když se někdo zajímá odkud jsem, tak to nevnímám nijak stydlivě, dětem jsem vyprávěla o šikovných lidech, kteří nemohli uspět tady, takže s tím museli do světa, jsem hrdá na šikovné české ručičky....

A také se domnívám, že máme třeba všeobecný přehled (nebo jsme mívávali před googlením) větší než bývá v některých zemích obvyklé. Což je legrační v souvislosti s tím, že když někam vyjedeme, dávají nám školení u mikrovlnné trouby.

No a vlajkou se zdobím na demonstraci nebo na hokeji, takže zase to se mnou to nebude až tak zlé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.