| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mám druhačku a nyní se něco děje. Nechci se obšírně rozepisovat, bylo by to na dlouho. Dcera z nějakého důvodu nechce chodit do školy/družiny. Na zjištění pracuji. Chvilku trvalo než mi to všechno seplo až dnes ráno, kdy plakala a zkoušela na mě, že jí není dobře se mi všechno poskládalo. Příčinu nevím, dohodnuta schůzka s učitelkou, odpo plánuji "sezení" s dítětem. Mám je střípky - diskomfort ohledně toalet, spojení tříd (je jich 30), změna rozvrhu, změna družinářky, která je dle slov dcery "strašně přísná". Náznaky jsem měla a řekla je minulý týden učitelce, že je dcera poslední dobou hodně nervózní, říkala, že teď bylo hodně změn, nic zásadního mi nesdělila.
A navíc mi muž odjel služebně mimo, jsem teď na to sama.
Jak byste reagovaly vy? Googlim tady Bachovy kapky pro dítě, ale uklidnit se potřebuju hlavně já.
Na přímou otázku, zda jí někdo ubližuje mi neodpověděla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.