| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také znám lidi, kteří jsou v exekucích ne vlastní vinou - zákazníci nezaplatili... navíc je potkala smrt dítěte vinou vážné nemoci; teď jsou roky vážně nemocní oni dnes již staří manželé - bydlí různě po ubytovnách... je to šílená situace a je mi jich upřímně dost líto.
Také se potkávám s chudobou u rodičů mého manžela. Nedá se říct, že by jedli před výplatou pouze chleba, ale žijí nuceně velmi velmi skromně. Vůbec nevím, jestli bych tak já dokázala žít. Žijí takhle celý život, co je znám a jsou zdraví. S manželem jsme se jim snažili dříve pomoct, ale pochopili jsme, že jim takový život nevadí a tchýně stejně když dostane něco navíc a vznikne jí přebytek, tak obdaří někoho jiného potřebnějšího z jejího úhlu pohledu. Bylo potřeba opravit bydlení, upravit, aby tam mohli jezdit vnoučata... jenže na to už nikdy nedojde a vnoučata už o to stejně nestojí. Nenajdeme v tomto společnou řeč, takže přiznávám, že jsem přestala řešit snahu jim jakkoliv finančně pomoci - vždycky tam přijedeme na pár hodin, a pak přejedeme do tepla a útulna k mým rodičům.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.