| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak zrovna tohle je extremni nazor, ktery podle mě celou tu snahu jaksi degraduje. Co je na tom říct, že někomu manžel koupil auto? To je v tom automaticky nějak zahrnuto, že ta chudinka žena by se na to nezmohla? Jako mne manzel koupil vsechny moje auta krome tech sluzebnich, vybral, zaplatil, vyridil a jsem mu za to vdecna, protoze me neco jako nakup auta absolutne nezajima, nezajima me ani to auto, chci ho mit k dispozici jako jakoukoliv obycejnou jinou vec. Takze ja fakt nerikam, ze jsme si koupili auto, nebo ze ja ho koupila, vlastne je mi to uplne fuk.
Ohrazovat se vuci takovym prkotinam mi prijde naprosto zvrhle, jako by muj chlap mel nekde hlasit, ze ten obed ktery jsem uvarila, jsme si poridili ve spolecnem jmeni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.