| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, já to přece nepopírám. Já jen chci, abychom si byli v partnerském vztahu rovnoprávní. Mně říct chlap: "miláčku, já ti tu vyluxuju", tak ho usadím, protože on neluxuje mně, ale NÁM.
Když jsem se rozešla s přítelem, odstěhoval se k jiné ženě. On je ten typ, co neumí žít sám, on prostě potřebuje služku. A já se jen smála, jak ho tepala. Nádobí bylo špatně umyté, tohle musel, tamto nesměl... Holt si nevážil rovnoprávnosti, mládenec, tak nakonec nesměl na fotbal, jen natajňačku, doma vysolil kompletní důchod a nová přítelkyně rozhodovala, za co se peníze utratí. On teda dával peníze na domácnost sám a bez řečí, ale tady to najednou bylo, že nová přítelkyně jeho peníze rozdělila na dvě hromádky, jednu shrábla, že to je na domácnost, a druhá je na nájem. To byly JEJÍ peníze a punkt, ty prostě do domácnosti nepustila a přes to nejel vlak. Zatímco předtím to bylo tak, že já byla hlavním živitelem rodiny, takže mi nemohl vyčítat, že živí mě nebo moje dítě. Svobody měl, co hrdlo ráčí, zatímco dneska skáče, jak současná přítelkyně píská. A mimochodem, ona mu to dělá přesně jako ty předchozí, je to jako přes kopírák.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.