| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

110m2 + půda jako úložný prostor + garáž.
cca 10 let jsme žili v 82m2 vč. sklepní kóje se dvěma malými dětmi a musím říct, že toto bych už realizovat opravdu nechtěla a ve věku našich dětí (12 a 16 už vůbec ne). Z bytu se postupně stávalo skladiště, kde se dalo se něco plánovalo ukládat... Děti měly společný pokoj, jídelna byla malá a v kuchyni byl problém uvařit větší oběd. Koupelna byla bez oken... Miluju uklizeno a na bytě to pořádně nešlo. Prostě byt no ~d~
Na domečku má každý svůj pokoj, místnosti nejsou kdovíjak velké, prostě tak akorát pro naše potřeby; máme dvě WC, tudíž má člověk na své potřeby klid a je to na pohodu i ráno, kdy všichni vstáváme ve stejný čas ~R^ Miluju náš kuchyňoobývák, což je největší místnost v domě - defakto celé přízemí - mám velkou kuchyňskou linku, kde můžeme klidně všichni něco kutit a dá se říct, že si nepřekážíme. Je prostor pro velký jídelní stůl se 6 židlemi, místo pro velkou knihovnu... Hlavně si cením těch úložných prostor, to je to, co nám bydlení výrazně zpříjemňuje. Navíc, u domu máme byť malou, tak svoji zahrádku, kam si člověk může jít, kdy se mu zachce a v podstatě v čem se mu zachce, mohu tam relaxovat, rýpat se v zemi když mám tu potřebu...
Mám kamarádku, která má také tři děti a také manžela doktora, také jsou hodně sportovně založení a také žijí v podobné velikosti bytu jako vy a tam téměř není prostor k pohnutí (pro návštěvu) a stav uklizenosti (jasně dle mých měřítek) jsem tam ještě nikdy nezažila, prostě na počet lidí malý a přeplácaný prostor a co vím, tak min. jí to začíná dost vadit, protože se po ní chce, aby uklízela a ona nemá kam; nemá místo pro svoje věci, 3 velcí kluci v jedné místnosti... ~d~
Nicméně chápu, že každý máme jiné potřeby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.