| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mou EDP srdcovku přestali po 15 letech dovážet, a já se tak nuceně poohlížím po jiné. Obcházet obchody a čichat naslepo mi nic moc nepřináší, po čtvrtém přičichnutí musím buď neutralizovat přičichnutím k zrnkům kávy nebo odejít, lítat do obchodů co chvíli mě nebaví. Když už se mi něco líbí na papírku, na zápěstí se to pak rozleží do nepříjemna. Pokud mi některá voní na někom, na mně pak nevoní nebo voní jen krátce.
Zkoušela jsem přes web fragrantica hledat podle složek obsažených v mých z dřívějška oblíbených vůních, ale stačí jeden dva jiné tóny/složky kompozice a kouzlo je v čudu. Navíc spousta z webem navrhovaných vůní u nás není běžně k dostání, aby si ji člověk očichal a zkusil.
1. Jak se vám podařilo najít vůni, která vás charakterizuje a dokonale se k vám hodí?
2. Máte jednu oblíbenou denní a jednu večerní, nebo jich používáte víc?
3. Jak případně nesete, pokud vám a na vás velmi příjemně voní něco, co je v první desítce oblíbenosti na Heurece - máte obavy z toho, že budete působit tuctově?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.