| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no tak to jsem teda asi dost mimo. Moje holky jsou dost "chcípáčci". Teď už je to malinko lepší (jedem těžce v chemii), ale moje starší měla např. v druhém pololetí první třídy 120 zameškaných hodin. Strašně marodila - týden ve škole, týden doma a furt dokola. Pak už jsem ji i tahala po doktorech. Povětšinou to byly nějaké virózy a kdybych s každou měla letět k doktorovi asi mě doktor vyrazí ne kvůli nemocnému dítěti, ale kvůli otravování s razítkama. U nás ve škole se taky "musí" dítě omluvit ideálně první den a plánované věci oznamovat dopředu, ale nikdo mi nikdy nic neřekl, pokud to nebylo. Teď jsem např. dceru kvůli sportu neomluvila dopředu formou žádosti na 2 dny,normálně do ŽK až po absenci a vše o.k.
Pokud jde o první stupeň pak i častější absence, kterou v popisu teda osobně nespatřuji, jsou v režii rodičů a učitel by asi neměl "koukat" jenom na to. Pokud dítě často chybí, ale rodič spolupracuje, průběžně dodělávají látku, nosí pomůcky, podepsané úkoly, významně nezaostává, prostře nic nenasvědčuje tomu, že rodiče do školy dítě raději neposílají, nevidím důvod prudit s omluvenkama. Tři týdny nemoci a řekněme týden k tomu jednodenních absencí je dle mě o.k.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.