| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K pisemny maturite vubec, v nedeli jsem zjistoval, kterej predmet pisem v pondeli a v kolik hodin/v jaky ucebne. Moje priprava k pisemnym maturitam spocivala v namichani dvou litru coly s rumem a nasledneho popijeni, zatimco spoluzaci procitali otazky a rosilo se jim celo. Psat jsem zacal po hodine a litru alkoholu, v 10 jsem mel hotovo, coz bylo nemile, neb jsem nekdy do pul druhy musel ve tride zustat sedet, bez mobilu, pricemz nevydrzim v klidu sedet ani pet minut~t~ Zbytek casu jsem travil stavenim pyramidy z plechovek redbulu a kreslenim comicsu po papirech, ktere jsme, jak jsem vzapeni zjistiö, meli odevzdat.
Takhle nasrot jsem teda psal anglictinu a nemcinu, matiku za strizliva~:-D
Na ustni jsem si akorat prolistoval biologii a pripravoval prezentaci na dejak, anglictina byla tezkej freestyle.

Statnice loni byly jeste veselejsi, ackoli jsem se ucil vyrazne vic- cely 3 dny. Leto, pres 30 stupnu, s kamoskou jsme ty dny travili u rybniku, v 8 rano jsme zbudovali lezeni, posnidali ritalin a pribuzne zalezitosti a jeli vrazednym tempem do cca 4 odpoledne, to jsme zvolnili a zacali uceni prokladat jointy jakoze relax, nekdy v 6 jsme se vratili domu, vypili tak tri flasky vina a o pulnoci padli do postele. Neuveritelne efektivni metoda, za den jsme stihli jeden celej predmet a jeste jsme rozsirili temata, kterym jsme pri vyuce moc nedali~:-D statnice tezka pohoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.