| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stejná zkušenost z bývalých zaměstnání. Jediný kverulant jsem byla já (zaměstnanec školy). Jednou mě jeden deváťák plácl po zadku. Já jsem ho nemohla ani nakopnout do koulí ani mu dát po papuli, to by mě zavřeli. Prý že nemám smysl pro humor. V poslední práci to už byl takový fičák (dělala jsem na prvním stupni), že na Helloween nám bylo uloženo převléct se za čarodějnice a na Mikuláše za čerty. Já jsem přišla za anděla, tak to jsem si musela sundat, že to prý je bezohledné k ostatním kolegyním, které přišly za čerty. O velké přestávce paní ředitelka osobně, převlečená za čertici v síťovaných punčocháčích, minisukni a briketách botách rozdávala bonbony, které jí v košíčku držela zástupkyně převlečená za čerta druhé kategorie. Děti šílely a počmáraly černě všechno, školník a uklízečky to pak bílili. U dětí letos prý byl hodný čert s bonbony a každý mu řekl básničku. Tak když si člověk odmyslí, že je další den, kdy se děti mohly učit číst a psát, ale nedělaly to, v tahu, tak ještě dobrý.
Já jsem včera byla účinkovat v baru, kam kolem půlnoci dorazil navátý pán s blikajícími rohy, které mu vedoucí provozovny ve dveřích sundal. Pán neřekl ani píp, sedl a pil. Takže to jde, ne že ne ~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.