| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

neber to nijak zle jen prostě diskutujeme - proč myslíš, že by suplování mělo být placené? Hlavní náplní práce učitelky je přímá pedagogická činnost a zastupitelnost funguje napříč většinou zaměstnání. Pokud si neměla mít hodinu a měla si naplánováno sedět v kabinetu a dělat něco jiného a zaměstnavatel ti z důvodu potřeby nařídí jinou práci (jít odučit za jiného) nevidím v tom nějak moc důvod pro peníze navíc. Pokud jsme my s kolegyněmi v práci a některá vypadne je naprosto logické, že to co hoří musí udělat jiná za ní a chtít za to peníze navíc v tu chvíli ani nikoho nenapadne. To co mám já na stole mi přitom taky samozřejmě stojí a musím to udělat jindy.
Cítím to tak nějak mezi - děláš něco za jiného, ale pořád je to tvoje práce a zaměstnavatel má právo to po tobě chtít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.