| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem z podobných témat trochu mimo.

Třeba Feder má zcela jistě mimořádně nadané děti a také ví co s tím, Milada také, ale také velký "tah na branku" v přípravě, Monty velmi nadaného syna...
Vědí, co chtějí a jdou za tím. Nebo nevědí zcela jistě, ale vědí, že studia otevírají možnosti a rodiče jim pomohli tohle pochopit, nebo nevím, kde se to vyskytuje.

My jsme asi zaspali dobu, nebo líní rodičové mají líné děti, nebo jsem nepochopila, jak to uchopit a tak jsme to neuchopili či co, ale rozhodně jsme o možnostech, nutnostech a potřebě vzdělání doma hovořili.


Takže děti máme také, také inteligentní, také v lecčems nadané (ale rozhodně ne absolventi olympiád atd) - jak na co, - to, co je zajímá, šlo samo, ale také jsou líné, zbytek vyžadoval zapojení a práci.

Nám vadí, že jsou nevyhranění, vadí nám, že oba vysokou zkusili, ale nedotáhli ani bakaláře, těší nás, že oba pracují a jsou šikovní v oborech, které dělají.. .. no, živí se sami.

Vlastně se začínají vyhraňovat a orientovat až poslední dobou.. ve věku přes 20.

No my jsme nějací zpoždění, manžel se pracovně nenašel do důchodu a já se našla omylem.
Takže těžko asi můžeme od dětí očekávat, že budou nějak zásadně rozdílné od genetických předpokladů.

a těžko asi žádat cokoliv od školství, co má těch dětí x, když ani rodiče, co s dětmi tráví čas, vlastně nevědí, jak je třeba namotivovat s ohledem na budoucnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.