| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nějak by mě zajímalo jak se tohle promítá do výchovy asi i nejen mužů. Aby muž chtěl chytrou ženu. Já mám dvě dcery a otevřeně je vedu k tomu, že žena se o sebe musí umět postarat, ale měla by mít (měla by chtít mít) chlapa, který se o ní taky umí postarat. Tj. vydělává si žena a přežije s tím, ale když ... děti, nemoc, práce, uživí je chlap. Uklízí, vaří, nakupují, starají se o děti ideálně oba jak je potřeba. Někdy jeden něco víc a druhý to vyváží něčím jiným, ale ...
Vzdělání jim hodlám poskytnout dle libosti, do sytosti. Materiální zázemí také, ale jak je připravit na to, že když budou chytré a nerady žehlit tak "slušný" chlap je chtít nebude?
Nedávno jsem v metru vyslechla totiž rozhovor 3 kluků. Mlaďoši řekněme Adam, Bert a Emil. Bavili se o posilovně a zábavě. Následně Adam, že má narozky. Hoši už 20 tvl, řešili oslavu. Bert, že má nový objev. Ukazoval na mobilu. Hezká, kluci zhodnotili. Problém - je jí 16. Kluci zhodnotili - o.k. ta už může ~:-D di do ní. Hodnocení co s takovou. Emil se křenil a vytahoval, že vyřešil po svém, našel si starší partnerku. Ta mu vaří, pere, uklízí. Ráno ho budí s kávou a buchtičkou. Bert na to, že právě proto poslal tu starou k vodě, že tohohle nebyla schopná. Emil se jen ušklíbal, jako že to je blbý. Adam na ně oba mrkal, že ráno potřebuje něco zcela jiného než kávu a buchtu. Oba se začali huronsky řehtat a na celý metro řvali "no bodejť, když tobě vaří a pere matka co kámo. Nějak jsem si během toho rozhovoru pořád představovala, kdyby na té fotce v mobilu byla moje dcera.
Bavme se tady teda o letopočtech, Portugalsku. Ale myslím, že blbý jsme jako ženský v některých směrech až dost. A neměly bychom chlapy učit, že si nás mají brát a vážit si nás proto, že víme kde je Portugalsko nebo kdy umřel Ferdinand...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.