| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mirku,

já v tom (a přiznávám na férovku, že je to můj problém) vidím tak trochu insinuaci, že za tu inteligentní se považuje Eudo a za to nepřející okolí považuje nás ostatní, kteří v jejích tvrzeních vidíme rozpory a nejsme ochotní jásat nad tím, jak je skvělá.

Můžu se samozřejmě plést, ale podle mých zkušeností lidi, kteří jsou opravdu inteligentní, vzdělaní a sečtělí, jenom tím samotným faktem obecně své okolí nedrážděj. To, co dráždí, je postoj "já jsem nejchytřejší a vy nevíte nic".

A taky mi okamžitě zabliká červená kontrolka, jakmile někdo vysloví něco ve smyslu "měj dobrou náladu, protože tím naštveš nejvíc lidí", nebo má obecně postoj, že mu lidi ubližujou/nemaj ho rádi, protože je moc chytrej/krásnej/úspěšnej apod.

(posledně jsem v tomhle smyslu četla něco od Simony Krainové, která nafotila v 45 letech akty - za mě super počin - a stěžovala si, že jí za to píšou ošklivé dopisy některé ženské (což mi přijde hnusné). A že má uklízečku a chůvu, a že jí kvůli tomu taky chodí ošklivé dopisy od ženských. (To mi také přijde hnusné) Až potud bych 100% fandila Simoně.

Ale ona to pak začala rozvádět, že ty ženské jsou určitě samy ošklivé a že by v životě neměly na to nafotit takový kalendář. A že ty, co jí vyčítaj ty chůvy a uklízečky, jsou ženské, které na to samy nemají finance, protože jinak by si uklízečku přece vzal každej, kdyby mohl.

A tohle už mi sympatické nebylo ani trochu.

Já osobně si myslím, že za těmi ošklivými dopisy je opravdu závist a že je to hnusná věc, ale přeci jen mi to její vyjádření zavánělo tím, že krása a bohatství asi nebude tak úplně jedinej důvod, proč ji lidi nemusej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.