| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, občas to dělám, je to pro mě určitá strategie přežití ve skupině. S lidmi opravdu blízkými to dělat nemusím, ti jsou schopni mě snést tak, jak jsem. Ale všeliké kolektivy - tam už to problém je a ano, od dětství to takhle řeším. Nejsnažší je, když můžu v určitých situacích prostě jenom mlčet - to jde u takových těch dotazů do pléna "víte někdo, co, jak, rozumíte xxx....", tak prostě mlčím, ačkoli vím a věci rozumím. Horší je, když jsem oslovená přímo, to občas zapírám a tvrdím, že nevím, ačkoli ve skutečnosti vím a rozumím problému. A tak podobně. Usnadňuje mi to dost život.


Můj manžel mě bere, jak to je. Chválabohu. Někdy ho trochu rozhodí okolí, bohužel i to celkem blízké a příbuzné, které považuje naše manželství za mesalianci, v níž jsem se "zahodila se středoškolákem". Ale nakonec to vždycky nějak ustojíme. Vážime si jeden druhého. Snad jen je možná rozdíl v tom, že já častěji toužím po ujištění o jeho lásce, zatímco on častěji po ujištění o mém respektu a úctě.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.